Viisad

viisa väljastamine
viisa väljastamine

Pakume oma klientidele viisa vormistamise teenust erinevatesse riikidesse.

Kui soovite täpset informatsiooni muude riikide viisade vormistamise osas, siis pöörduge meie poole.

Reisija vastutab reisi broneerides, et reisidokumendid vastavad sihtriiki sisenemiseks vajalikele nõuetele. Võimalik, et teil on vaja taotleda viisat (või muud reisidokumenti) sisenemiseks oma sihtriiki või ka riiki, kus reisi jätkamiseks tuleb ümber istuda teisele lennukile. Täpsemat informatsiooni selle kohta leiab välisministeeriumi kodulehekülje

Pange tähele, et meie ettevõte püüab ajakohastada viisade ja tasude teavet nii sageli ja nii kiiresti kui võimalik.
Kuid me ei saa garanteerida hindade või tingimuste 100% täpsust, nagu saatkondadel ja konsulaatidel on õigus muuta päevast päeva oma nõudeid viisa saamise tingimustele, muuta viisatasu, muuta viisa väljastamise tingimusi ning teavitada sellest reisibüroosid.
Sellega seoses palume vahetult enne dokumentide esitamist selgeks teha kõik registreerimistingimused.
Samuti tahame märkida, et viisa saamise protsessi on kaasatud ainult 2 osapoolt: see on reisija, s.o. Sina ja riik ise. Meie osalus on vaid kaudne ja äärmiselt piiratud. Aitame täita kõik vajalikud dokumendid, broneerida lennupiletid, hotellid, täita küsimustikud, toimetada passid konsulaati ja tagasi. Kahjuks sellega meie missioon lõpeb. Kõik muu sõltub täielikult konsulaadist ja teist. Ainult konsulaat otsustab, kas väljastada teile viisa või keelduda ilma põhjuse või selgituseta. Ainult konsulaadi nõudmisel nõuame teilt täiendavaid andmeid või dokumente. Ja ainult teie teate, kas andsite meile usaldusväärset teavet.
Seetõttu palume teil mõista, et kui konsulaat mingil põhjusel keeldub teie viisa andmisest, ei kanna me selle eest mingit juriidilist, rahalist ega moraalset vastutust. Samuti ei kanna me mingit vastutust, kui konsulaat kaotab või kahjustab teie passi, mis on kahjuks haruldane, kuid siiski juhtub.