Head hinnad Kreeta reisidele majutusega Aldemar hotellides

Kreeta on mitmes mõttes kõige-kõige-kõige: see on kõige rikkama ajalooga Kreeka saar, kõige suurem Kreeka saar ja kõige populaarsem Kreeka saar puhkusekohana. Kreeta saarega on seotud paljud Vana-Kreeka müüdid ja legendid, mis on ajalooga nii tihedalt läbi põimunud, et tõde ja väljamõeldist on juba raske eristada.

Pakume Teile avastada Kreeta, majutades hubastes Aldemar hotellides. Hetkel on hinnad eriti SOODSAD!

KREETA

Aldemar Royal Mare & Suites, 5*
hind ühele reisijale al 587 €Suur ja kena territoorium. Suurepärased numbritoad, hea toitlustus, kõrge teenindustase. Päevane ja õhtune meelelahutusprogramm on rahulik.
Aldemar Cretan Village, 4*
hind ühele reisijale al 598 € KÕIK HINNAS TOITLUSTUS!Väga hea hotell oma kategoorias, koosneb kreeta-stiilis kahe- ja kolmekordsetest mugavatest hoonetest. Suur roheline territoorium, hea teenindus ja lapsesõbralik infrastruktuur. Sobib hästi perepuhkuseks koos lastega
Aldemar Royal Villas 5*
hind ühele reisijale al 927 €Suurepärane toitlustus ja laitmatu teenindus. Hotell asub thalasso & spaakeskusest (suur valik erinevaid näo-ja kehahooldusprogramme) viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Hotell nõudlikule puhkajale, kes hindab mugavust ja rahulikku õhkkonda. Kehtib Dress Code – restoranide ja baaride külastajatel ei ole lubatud kanda lühikesi pükse ja rannariideid.

RHODOS

Aldemar Amilia Mare 5*
hind ühele reisijale al 961 € KÕIK HINNAS TOITLUSTUS!Hea liiva-kiviklibu segune rand on märgitud helesinise lipuga. Aktiivne meelelahutusprogramm (rahvusvaheline meeskond). Soovitame turistidele igas vanuses, lastega peredele ja noortele. Õhtul kehtib hotelli territooriumildresscode.
Aldemar Paradise Village 5*
hind ühele reisijale al 967 € KÕIK HINNAS TOITLUSTUS!Pakub suurepäraseid võimalusi mitmekesiseks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks. Territoorium ja infrastruktuur on ühine Aldemar ParadiseMare’ga. Soovitame turistidele igas vanuses, lastega peredele, noortele.

Lisainformatsiooni saamiseks ja broneeringute tegemiseks võta meiega ühendust telefonil 6 141 100 või e-posti aadressil info@startour.ee

Reisikorraldaja: TEZ TOUR OÜ